Zpět do obchodu

Registrace

Adventní kalendář s výbavou pro švadlenku v kufříku

Adventní kalendář s výbavou pro švadlenky umístěný v kufříku s vlastním originálním potiskem.

1 090 Kč / ks

Adventní kalendář s výbavou pro švadlenku v kufříku

Neohodnoceno

Adventní kalendář s výbavou pro švadlenky umístěný v kufříku s vlastním originálním potiskem.

Adventní kalendář speciálně určený pro švadlenky, který bude i nádhernou stylovou dekorací. V každém pytlíčku je totiž schovaná krejčovská potřeba. Kalendář je naplněný zajímavým galanterním zbožím, které se švadlenkám bude zaručeně hodit.

Obsahuje 24 nabalených pytlíčků s dřevěnými visačkami s čísly. Součástí balení je i spletený provázek a dřevěné kolíčky. Jsem si jistá, že švadlenky budou nadšené a můžou se těšit na Štědrý den, kdy na ně čeká v pytlíčku speciální dárek.

 Kalendář obsahuje tyto dárky: Svazek spínacích špendlíků různých velikostí, Kovový náprstek, Jehly se zlatým uchem, Navlékač nití, Metr krejčovský 150 cm v plastovém pouzdře, Polyesterovou nit, Nůžky cvakačky, Jehelníček na ruku, Hvězdu Ø30 mm, Provlékací jehly - navlékače, Dřevěné dekorační knoflíky srdce, Dřevěné dekorační knoflíky sněhulák, Dřevěné cedulky / ozdoby Handmade, Nažehlovačky vločky s glitry Ø4 cm, Fixační kolíčky / svorky na látky, Krabičku špendlíků se skleněnou hlavičkou, Plechovou krabičku na šití, Páráček, Sadu krejčovských kříd v krabičce, Brož s broušenými kamínky nůžky, Dřevěný dekorační knoflík Made with love.

To vše je uloženo v mém originálním kufříku. Kufřík - Čech jak poleno! A taky krasavec, velký, tak akorát na všechny vaše nezbytnosti, jeho rozměry jsou totiž 30x21x9,5 cm. Návrh: p. Miroslava Kolářová Šulcová
Výrobce: KAZETO - tradiční výrobce produktů z lepenky z Přerova. KArel ZEjda TOvárna byla založena v roce 1925.
 
 
Kategorie: E-SHOP
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
1 090 Kč / ks