Zpět do obchodu

Registrace

2. dopis zákaznicím (listopad 2021)

Milé švadlenky,

s nových e-shopem jsem se rozhodla realizovat i další se svých nápadů – dopis mým milým zákaznicím, který bude každý měsíc jiný a přiložím ho ke každé objednávce. Tento dopis je už můj druhý a váš možná taky... Svým nákupem jste podpořily provoz mého malého projektu a jeho inovace. Za což vám ještě jednou ze srdce děkuji!

Fotografie všech mých aktualit a zajímavostí můžete sledovat na mých sociálních sítích. Odkazy na ně najdete na mém webu. Nově například moje účast teď v říjnu na krásné a velmi vydařené akci Tvořivá Olomouc, kde si zájemci mohli vyzkoušet ušít jednoduchý polštářek technikou patchwork anebo si jen popovídat o šití a o všem možném… ????

V dopisech bych chtěla psát o mém projektu, jak vznikal a co zajímavého se za ty roky událo nebo naopak chystá. Stejně tak mám pro vás nachystané různé tipy, které mi pomáhají v lepší organizaci práce a třeba pomohou i vám. Dopisy zákaznicím budu postupně vkládat i na web do Blogu.

Dnes bych chtěla napsat trochu víc k sadě na šití Instantní Patchwork, ta je teď v nabídce pouze v základní verzi (pouze látky a nitě) bez návodu pod názvem Polštářky z pytlíku. Návody na šití chci postupně celé změnit, ne tak přímo samotné šití, to je stále platné, ale spíš vizuální podobu a taky chci přidat nějaké novinky. Celé to trvá, protože to připravujeme společně s externí grafičkou Kristýnou. Možná bude ale pauze nakonec lepší, než jsem si myslela a vymyslím to celé úplně jinak, jak už to bývá… Sada na šití Instantní Patchwork vznikla právě proto, abyste taky mohli šít a mít radost. Abyste si nemuseli hned kupovat všechny ty složité a drahé pomůcky, pracně vybírat látky, které k sobě ladí, počítat kolik přesně jaké látky budete potřebovat, když vlastně ještě nevíte, zda Vás to bude vůbec bavit. Abyste měli po ruce něco pro případ nouze, když chcete narychlo vyrobit osobní dárek nebo sami sobě pro radost. Abyste si mohli šít v klidu doma ve svém tempu a vyzkoušet si základy této stále moderní techniky. A hlavně, abyste taky mohli zažít tu radost, když se vám to nakonec povede. 

Mých projektem žije od začátku celá moje rodina. Manžel mi dokonce maloval "šicí detaily" do návodu a celkově mě hodně podporuje. I děti to okomentovali po svém. "Mami, máš to teda moc pěkný, to jako jo, ale kdo by si to kupoval, když teď už jsou všichni tak líní, že si to raději koupí hotové..."  (Filip) "Kdo si šije, nezlobí, ale naše máma zlobí, říká táta..."  (Tomáš) ????

Velmi mě těší i podpora širší rodiny, kamarádů a známých švadlenek i nešvadlenek, kteří si polštářek nebo sadu koupili anebo se do projektu aktivně zapojili a šití si vyzkoušeli. Dnes, šest let od začátku otevření mého e-shopu, když už můj projekt není jen o sadě na šití, můžu s velikou radostí konstatovat, že to celé mělo a stále má pro mě smysl. Na závěr bych chtěla moc poděkovat všem zákazníkům a fanouškům, že jsou na této mojí cestě se mnou a že se můžeme vzájemně učit.

S výše uvedeným souvisí i naše společná pomoc nadačnímu fondu Pečovatel. Ušitý polštářek nebo i podsedák, který vždy vidíte jako ilustrační u Polštářků z pytlíku je pouze jeden kus (prototyp), který vždy ušiji, abyste viděli, jak bude vypadat po sešití všech kousků. Některé kousky prošívám i ručně. Moc mě to baví a i pěkně vypadá. Kupujete si tedy výrobek, který je plný pozitivní energie. ???? Koupí tohoto povlaku přispíváte spolu se mnou na dvě hodiny (Kč 260,-) asistenční péči klientům nadace. Částku posílám vždy souhrnně 1x měsíčně (na začátku následujícího měsíce) a zákazníkům pošlu odkaz, kde částku uvidí.

Děkuji Vám za pozornost a třeba zase někdy příště. Přeji vám krásné a klidné dny,

 

Zuzana Vávrová – duše projektu                                                             Praha, listopad 2021