Zpět do obchodu

Registrace

Všechno, co jste chtěli vědět o základech šití, ale báli jste se zeptat…

Tvořivá Olomouc - jaro 2022 - Prodej mých produktů + Workshop.

Mě se totiž bát nemusíte! Už jsem na pár takovýchto akcích byla, proto vím, co vás většinou trápí. Ráda vám názorně ukážu, jak si můžete svůj šicí stroj doma jednoduše vyčistit (všechny stroje fungují na stejném principu), aby vás netrápil a stále dobře sloužil… Pokud není váš stroj poškozený, je to první pomoc, kterou zvládnete doma sami. Probrat spolu můžeme všechny ty drobné základní úkony (navlékání nití i jejich navíjení, obšívání/začišťování/entlování atd.), které vás brzdí ve vašem šití. Nebo si můžeme o šití jen povídat. Protože šití je radost a já budu ráda nápomocná každému, kdo má zájem. Protože, kdo si šije, nesmutní! Za tyto rady nebudu samozřejmě vybírat žádný poplatek.

Taky pro vás nachystám jednoduché výrobky na ušití. U mého stanoviště si budete moct vyzkoušet ušít např. veselé tkaničky do vašich bot, záložku a podkafíčko v jednom, malý a střední úložný boxík – bento bag. Vše budu mít nachystané tak, abyste měli za půl hodinky hotovo. Šitím vás povedu, proto ho zvládne i úplný začátečník.

Všechny výše uvedené věci si budete moct koupit i jako připravený polotovar k ušití na doma. K prodeji budou i oblíbené Polštářky z pytlíku – polotovar k ušití malého polštářku, který můžete použít i jako podsedák. Molitanový sedák budu prodávat taky. Stejně tak i jiné nezbytnosti do vašeho šicího koutku – plakáty, plechové krabičky, hrnky, tašky a jiné radosti.