1. Nákup bez registrace! Objednávku zpracovávám zpravidla následující pracovní den a odesílám co nejdříve. Nejpozději do týdne. Záleží i na vybraném způsobu platby.  Napíšu zprávu, abyste se mohli začít těšit. Děkuji!

2. Obchodní Podmínky a Ochrana osobních údajů

3. Osobní odběr. Nemám sice žádné oficiální výdejní místo, ale pokud to bude možné, ráda vám vyjdu vstříc a Váš nákup si můžeme osobně předat buď na Praze 9 (metro Českomoravská) nebo i v Šumperku. Vše je ale potřeba domluvit předem. Děkuji za pochopení!

4. Doručení je možné už i přes Zásilkovnu, používám jejich službu Mezi Námi. Jsem ráda, že se Vám tato nová možnost taky líbí. Při vašem nákupu stačí jen zadat Vaší oblíbenou pobočku. Jinak zasílám normálně přes Českou poštu.

5. Info pro nákupy ze Slovenska - S velikou radostí vám oznamuji, že doručení na Slovensko a platba v EUR je možná! Doručení je tedy možné pouze přes Zásilkovnu (Kč 85,-), ale i tak věřím, že jsem vás potěšila. Platba bude přepočítána vždy v aktuálním kurzu ČNB k datu objednávky. Objednávejte prosím přes e-shop, vyberte platbu bankovním převodem a vyčkejte na potvrzení částky v EUR.

0
 .